ženy

Květiny pro všechny ženy s donáškou až do domu!

spot_img

Dámy a pánové, víte, že už za dva týdny, přesně ve středu 08.března, budeme slavit Mezinárodní den žen? Tato událost je v Česku velmi oblíbená (především ženami 😊), víte však, jak tento svátek vzniknul?

V roce 1908 se švadleny v New Yorku rozhodly stávkovat a postavit se za mír, spravedlnost a rovnoprávnost žen. Od dvacátého století se proto tento svátek slaví také u nás, průvodním znakem byl karafiát, který dávali muži ženám. Jak tento svátek slavíme dnes?

Darujme nejen karafiáty

Karafiáty jsou krásná květina, která především ve váze dlouho vydrží. Internetové květinářství Florea se však nezaměřuje pouze na jeden druh květin. Dále u nich můžete objednat řezané růže mnoha barev – rudé, žluté, dokonce však také duhové, modré nebo černé. Najdete zde tulipány, lilie, frézie, zkrátka na co si vzpomenete. A co je největším benefitem tohoto květinářství? V prvé řadě není nutné, abyste stáli dlouhou frontu v květinářství v den MDŽ.

Florea zajišťuje rozvoz květin po celé České republice. Vaším jediným úkolem bude objednat krásný pugét a zadat adresu, kam jej mají naši kurýři doručit. V den, kdy bude donáška realizována, můžete jen nerušeně pozorovat prostřednictvím GPS, kde se kurýr nachází a těšit se, co na tak krásné překvapení řekne vaše milá.

https://www.florea.cz/

Pokud budete chtít doplnit květina vzkazem k MDŽ, můžete se inspirovat přímo na stránkách, kde najdete mnoho krásných vzkazů, prokazujících lásku a úctu všem ženám.

Květina se vzkazem pro partnerky i maminky

Květina a vzkaz k MDŽ samozřejmě nepatří jen partnerkám, přítelkyním či manželkám, ale také našim milovaným maminkám, kolegyním a kamarádkám. Není nic neobvyklého, že květinou obdarovává žena ženu. Neváhejte a vykouzlete úsměv na tváři těm, které nejvíce milujete a vážíte si jich.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora