ženy

Hádky? Tato tři znamení zvěrokruhu v nich obvykle vyhrají

spot_img

Rychlé reakce, rozumné argumenty, asertivita – víte, která jsou tři znamení zvěrokruhu, která to v hádkách přehrávají jen málokdy? A proč?

Kdo vyjde z hádky jako vítěz?
Blíženci

Blíženci vnášejí do každé hádky špetku šarmu, takže jim je poměrně obtížné odolat. Kromě toho rádi sbírají nejen znalosti, ale také soukromé informace o lidech kolem sebe. I to z nich dělá skvělé protivníky během hádek, protože všechny informace umí použít v té nejsprávnější chvíli. Ale pozor: jde-li o lásku, z blíženců se často stanou velcí egoisté a hádky s nimi jsou opravdu nepříjemné.

Lev

Je silným znamením a od malička je zvyklý na komplimenty. Je nastaven na vítězství, protože dokáže skvěle argumentovat a navíc mu nechybí značná dávka asertivity. Protivníky dostane během hádek často „na kolena“, do hádek jde s vítězným nastavením a to je jeho velká výhoda před ostatními, kteří do nich vstupují s obavami.

Uf, soustředit se? Pro tato znamení to znamená přímo nadlidské úsilí
Váhy

Nejférovějším partnerem do diskusí i hádek jsou váhy. Toto znamení si přeje výměnu názorů na jisté úrovni, nikdy nesklouzne do útoků „pod pás“, vždy se drží argumentů. Oceňují to i protivníci a pod vlivem vah se snaží také o hádku či diskusi, která si zachovává jistou úroveň, byť dříve či později uznají, že na váhy prostě nemají a složí zbraně.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora