ženy

Otevřeme vaše auto bez jakéhokoliv poškození

spot_img

Znáte to, technologie v oblasti elektroniky auta se posouvají stále dopředu, někdy se však stane, že selžou. Auto se zamkne s klíčem položeným na sedačce či kdekoliv jinde v autě a co teď? KEA-SERVICE je připraven na nouzové otevírání auta nejen v Praze, ale také v celém Středočeském kraji. Při práci používají pouze nejnovější metody a postupy, jejich zkušenosti sahají daleko do minulosti, auto tak dokáží otevřít rychle a bez poškození.

 Jak v takové situaci postupovat

Pokud se do této situaci dostanete, především je nutné zachovat si klidnou hlavu. Pokud se skutečně jedná jen o klíče, které zůstaly v autě, vytočte naše zámečnictví a vyčkejte, než se autozámečník Praha dostaví. V horším případě, jestliže se v tuto chvíli nachází ve vozidle děti nebo zvířata a zrovna je parné letní odpoledne, na nic nečekejte. Jestliže do pár minut nezajistíte okamžitý příjezd zámečnické pohotovosti, rozbijte okno, pomocí kterého prostrčíte ruku a do auta se dostanete.

Proč si vybrat KEY SERVICE

Jestliže vyhodnotíte, že není nikdo v ohrožení a čekání na zámečníka zabere méně času, než například dojít si domů pro náhradní klíč, pokud jej máte, výběr KEY SERVICE bude sázka na jistotu. S nouzovým otevíráním dveří máme bohaté zkušenosti a poradíme si s kdejakou značkou auta. Odemknutí auta proběhne bez problémů nejen v případě zabouchnutých klíčů, ale také při jeho zalomení v zámku či v případě jejich ztráty / odcizení.

Jak problému předejít?

V prvé řadě je vždy nejlepší brát klíč všude sebou a v autě jej nenechávat. Samo se zamkne v případě vadného mikrospínače, tuto chybu odhalíte až tehdy, když už není cesty zpět. Další variantou je vyrobit si kopii klíče, které většina z nás nemá. Nakonec je vhodné kontrolovat stav baterie automobilu, která v případě vybití může taktéž způsobit potíže.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora