ženy

Skříně a komody lze ve správném provedení umístit téměř do každé místnosti

spot_img

Patříte také k domácnostem, kde není nikdy místa nazbyt a úložné prostory řešíte poměrně často? I když se snažíte nehromadit zbytečně moc věcí, stále vám krapet místa chybí? Pokud zvolíte správný typ skříně nebo komody, můžete je umístit i do kuchyně, jídelny nebo třeba pracovny. Prostor opticky nezatížíte, a přitom budete mít kde věci odkládat.

Oblíbené komody bílé a světlé

Skříně a komody potřebujeme všichni. Možná už jste si ale všimli, že pokud jsou zhotoveny ze světlého dřeva nebo mají světlý či bílý nátěr nebo jinou povrchovou úpravu, je i přes více nábytku v místnosti stále dostatek světla. Je to tak. Tmavý nábytek je sice krásný, elegantní, moderní, ale je lepší jej kupovat do větších prostorů. 

Šatní skříně pro děti

V obchodech najdete klasické neutrální šatní skříně, ale i dětské šatní skříně. Na rozdíl od těch běžných bývají zdobeny barevnými detaily nebo mohou mít celé korpusy nebo dvířka pestrá, zářivá. Použít je můžete jak do dětských pokojů, tak do heren. I dětské komody nebo boxy na hračky jsou velmi praktické. Když zvolíte typ se šuplíky, můžete si být jisti, že se do nich dětem budou hračky i oblečení lépe ukládat. Nestane se jim totiž, že by se jim věci vysypaly ven, tak, jako tomu bývá u policových skříní. 

Využijte i regály a police

Získat prostor vám pomohou i policové regály. Když si koupíte typ bez dvířek, bude působit vzdušněji. Anebo můžete zvolit skříň, která je částečně tvořená otevřenými policemi a částečně šuplíky nebo skříňkou s klasickými dvířky. I tento nábytek se hodí do obýváku, jídelny, pracovny nebo do studentského pokoje.

Podívejte se na levný a kvalitní nábytek na webové stránky Signal-nabytek.cz. Vaše zahrada, ložnice, obývák, jídelna, kuchyně i třeba předsíň budou mnohem hezčí. 

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora