ženy

Sérum s kyselinou hyaluronovou rozzáří vaši pleť

spot_img

Pleť mnohých žen vypadá i ve starším věku jako u dvacátnic. Ptáte se, jak je to vůbec možné? Myslíte si, že svou práci odvádí především dobré geny? Víte ale, že i vy můžete jít krásné pleti naproti a se správnou péčí se těšit mladě vypadajícím tvářím s minimem vrásek?

Jak dosáhnout krásné pleti bez vrásek?

Péče o pleť je velmi důležitá, čím dříve si tuto skutečnost uvědomíme, tím déle se mladistvým vzhledem budeme pyšnit. Pro zdravě vypadající pleť je podstatnou látkou kyselina hyaluronová. Tomuto polysacharidu je připisován široký výčet pozitivních vlastností. Je vysoce hydratační, schopna vázat na sebe vodu a postupně ji uvolňovat. Při pravidelném užívání kyseliny hyaluronové lze v krátkodobém horizontu sledovat první známky vyhlazení vrchní vrstvy pokožky. V dlouhodobém horizontu prostupuje kyselina hyaluronová do vnitřních vrstev pokožky, je hydratovaná a viditelně pružnější.

Sérum s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je přirozeně přítomná v lidském organizmu. Je potřebná pro správnou funkci pohybového aparátu a pro udržování zdravého vzhledu pokožky. Tělo je schopno vytvářet si tuto látku samo, s přibývajícím věkem však její produkce klesá a organizmus není schopen zásobovat tkáně ve 100% rozsahu. Z toho důvodu je vhodné do těla kyselinu hyaluronovou dodávat.

Sérum s kyselinou hyaluronovou je navíc obohaceno o kolagen a výtažek z aloe vera. Přípravek hydratuje a vyživuje pokožku. Při dlouhodobém užívání proniká do hlubších vrstev pokožky, zmírňuje viditelnost již vytvořených vrásek a pomáhá omezit tvorbu vrásek nových.

Použití séra

Sérum s kyselinou hyaluronovou je vhodné aplikovat na navlhčenou pokožku, ideálně po koupeli. Aplikujte malé množství na obličej, krk a dekolt, pečlivě vmasírujte nebo vklepejte do pokožky. Sérum je možné používat jako denní i jako noční péči o pleť.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora